Svetainė naudoja slapukus (ang.: cookies) !

Slapukai reikalingi, kad svetainė veiktų ir kad galėtumėte naudotis jos funkcijomis: ją naršyti, prisijungti prie svetainės ir t.t.
Taip pat svetainė naudoja trečiųjų šalių slapukus svetainės lankomumo analizei (Google analytics).
Šie ir būtinieji slapukai negali būti išjungti.

Darželio bendruomenės tradicijos

Valdorfo darželio bendruomenei būdingas ypatingas socialinis klimatas (kylantis iš R. Šteinerio socialinės trinarystės principo), kai tėvų, vaikų ir pedagogų tarpusavio bendravimas kuriamas plėtojant bendrus projektus, kartu išgyvenant šventes. Kasmet vyksta jau tradicijomis tapė renginiai (mugės, išvykos, vakaronės, labdaros akcijos, talkos). Taip kuriama ir palaikoma darnaus darželio kultūra.

Darželis turi savitas šventes, jų šventimo tradicijas (daugelį šių švenčių būtų galima pavadinti ‚'netradicinėmis" bendrame Lietuvos darželių kontekste). Tai pvz.: rugsėjo pabaigoje švenčiama šv. Mykolo šventė, kai vaikai tampa riteriais ir mokosi įveikti blogį (drakoną), išvaduoti pagrobtąją princesė. Drąsa įveikti blogį yra sielos jėga ir suaugusieji, žinodami šios šventės prasmė, kuria vaikams suprantamus vaizdinius.

Rudenį, atiduodant duoklė oro stichijai, prisimenami Vėjai (Aitvarai). 
Lapkričio mėnesį taip sutemsta, kad tenka pasišviesti žibintais. Tuomet visi susirenka į Žibintų šventę (šv. Martynas).

Prasidėjus Advento laikui - Advento sodelio šventė, kai vaikai užsidega savo žvakeles nuo didžiosios žvakės (simbolizuojančios Kalėdų šviesą) Advento spiralės centre ir išsineša žvakelė namo (spiralė - krikščioniškas simbolis, dvasinio kelio į save, į savo sielos šviesą). Taip vaikams perteikiama Advento nuotaika, vaizdinys, o kartu tai ir prasmingas pasibuvimas, išgyvenimas visiems kartu - tėvams, vaikams, pedagogams... Ir galiausiai Adventas baigiasi Kalėdiniu vaikų vaidinimu šv. Kūčių rytą, kai vaikai vaidina kūdikio Jėzaus gimimo istoriją. Taip nusiteikiama šv.Kalėdoms.

Pavasarį švenčiamos šv.Velykos, Žemės diena, Išleistuvės. 
Vasarą - Rasos...

Metų bėgyje švenčiami vaikų gimtadieniai - jų savitas ritualas, grindžiamas antroposofija, šventei suteikia daug gilesnę prasmę. 
Visada svarbus prasmingas pasiruošimas šventei, jos laukimas, kūrybos procesas. Švenčių tikslas - natūralus vaikų ir suaugusiųjų buvimas kartu.

Jau daugelį metų tėsiasi tradicija vieną rudens savaitgalį su šeimomis keliauti į žygį, kai aplankomos gražios vietos netoli Kauno, susipažįstama, bendraujama: plaukiama laivu, einama į žygius Kauno marių regioniniame parke atrandant gamtos pasaulio subtilumus ir pan., aplankomas Kauno senamiestis ir kt. Tradiciškai išvykos metu išskiriami darželio "naujokai" - tais metais darželį pradėję lankyti vaikai ir jų tėveliai, šeimos kviečiamos į ratą, žaidžiami žaidimai.

Pavasarį bei rudenį organizuojamos talkos - tai betarpiškas bendradarbiavimas puošiant, puoselėjant darželio aplinką, įrengiant saugią ir estetišką vaikų buvimo vietą. Talkos vyksta savaitgaliais ar vakarais, priėmus bendrą sprendimą kokius darbus reikia atlikti.

Artėjant vasarai, gegužės mėn. pabaigoje visa bendruomenė organizuoja mugę: gaminasi įvairius dirbinius, ruošia žaidybines pramogas. Šeštadienį darželio kiemas, aplinka prisipildo šurmulio, iš "lauko kavinės" sklinda malonūs kvapai, vaikai ir suaugusieji prekiauja rankų darbo gaminiais, pramogauja pačių susikurtuose atrakcionuose...

Bendruomenės tradicijos - šventės, išvykos, talkos, kelionės, spektakliai, vakaronės, mugės - palaikomos pedagogų ir tėvų iniciatyva. Vyksta aktyvus bendradarbiavimas - šeimos kartu su pedagogais ruošia vaidinimus šventėms, organizuoja transportą išvykoms, rūpinasi ir puoselėja darželio gerbūvį. Bendri renginiai suartina ne tik pedagogus su tėvais, bet ir tėvai noriai bendrauja tarpusavyje, vaikai mato pozityvų bendradarbiavimo pavyzdį ir taip mokosi džiaugtis buvimu kartu, vysto ir ugdo(si) socialinį jausmą.