Kviečiame atsiliepti 1996 metų pirmosios Valdorfo grupės auklėtinius

Mieli 1996 metų pirmosios Valdorfo grupės vaikai, Po dvidešimties metų kviečiame Jus sugrįžti į 1996 - ųjų metų rudenį. Tais metais „Šaltinėlio" vienos grupės vaikų tėvai priėmė iššūkį ugdyti savo vaikus pagal Valdorfo metodą.

Švęsdami dvidešimties metų tokio ugdymo jubiliejų prašome Jūsų pasidalinti išlikusiais vaikystės prisiminimais: patirtu nuotykiu, švenčių išgyvenimu, iškrėstu pokštu, o gal ir patirta pirmąją meile :-)

Kiekvienas iš Jūsų turite asmenišką gyvenimo kelią. Jis yra unikalus, nepakartojamas ir savo darbais bei užmojais, savo galimybėmis ir savo didybe. Jūs, 1996 - ųjų metų valdorfiečiai, savo gyvenimo turinį pildėte savaip. Mums knieti sužinoti, kaip praleidote 20 metų? Kaip siekėte savo svajonių? Kur gyvenate? Ką veikiate dabar? Kaip keitėtės vidumi ir išore - viskas mums įdomu. O kad būtų lengviau palyginti išorę :-), peržvelkite išsaugotą tų laikų nuotrauką.

Ką atpažįstate joje? Gal su kuo nors bendraujate? Jei taip, paraginkite ir juos prisiminti vaikystę. Jei turite daugiau panašių nuotraukų, prašome atsiųsti ir pakomentuoti jas.

Kartu su Jūsų aprašytais prisiminimais ir nuotrauka/omis, lauksime linkėjimų mūsų visų brangiam „Šaltinėliui", apėjusiam 20 - ties metų jubiliejaus ratą, iki š.m. spalio 20 d. adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

P.S. Mus pradžiugintų ir Jūsų tėvai, I - osios Valdorfo pedagogikos grupės įkūrėjų partneriai, atsiuntę savo prisiminimus, patirtus įspūdžius, savo abejones, išgyventas ugdant savo vaiką (Jus :-)) taikant R. Šteinerio metodą. Paraginkite Juos.