Nuo 2020 m. gruodžio 16 d. iki 2021 m. sausio 31 d. įsigalioja sugriežtintos pandemijos valdymo priemonės.
Vaikų tėvams, globėjams rekomenduojama į darželį vesti vaikus tik tuo atveju, jei tėvams nėra galimybių dirbti nuotoliniu būdu arba vaikui yra paskirtas privalomas ikimokyklinis ugdymas.
Tėveliai, kurių vaikai karantino metu liks namuose, atleidžiami nuo mokesčio už darželį.


Darbas įstaigose organizuojamas laikantis jau įprastų būtinų saugumo sąlygų.

Primename, kad:
- Į darželį užeiti negalite, atvedę vaiką, skambinkite auklėtojai telefonu, kad darbuotojai pasitiktų, sulaukite, kol auklėtoja patikrina vaiko temperatūrą, jokiu būdu vaikų nepaleiskite vienų į grupę;
- Į darželio pastatą (pas administraciją arba specialistus) eikite tik iš anksto telefonu sutartu laiku ir būtinai dėvėkite veido kaukę. Vengiant tiesioginio kontakto, visus prašymus galite atsiųsti e.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.
- Pasiimant vaiką:
* jei vaikai grupėje – likite prie lauko durų ir skambinkite auklėtojoms telefonu, kad jos išleistų ir palydėtų Jūsų vaiką; Būkime kantrūs ir geranoriški, nes priimti ar išleisti vaikutį į namus auklėtojai neužtenka tik paspausti ranką ar pamojuoti ir palinkėti geros dienos. Kiekvieną reikia sutikti, saugiai palydėti iki grupės, padėti nusirengti/apsirengti ir t.t. Visa tai užtrunka.
* jei vaikai lauke – bendraudami tiek su auklėtojomis, tiek su vaikais išlaikykite 2 metrų atstumą;
- Darželio teritorijoje privalote dėvėti veido kaukę;
- Labai prašome nesibūriuoti ir neužsibūti darželio teritorijoje.

Dėkojame, kad esate supratingi, saugote save ir kitus bei vaikus vedate tik tie, kas dirbate nenuotoliniu būdu…

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro parengta informacija, kaip reikėtų elgtis tiesiogiai susidūrus su COVID-19 virusu (peržiūrėti).