Bendruomenės darbo grupės

Tėvų finansinės ir ūkinės paramos koordinavimo grupė 
Diana Vybornienė - koordinatorė, 3 gr. tėvų atstovė
Nariai:
Irmantas Rojus - 4 gr. tėvų atstovas
Greta Linkevičiūtė-Girijotienė - 2 gr. tėvų atstovė
Sigita Riabko - 5 gr. tėvų atstovas
Vaida Kaminskienė - 1 gr. tėvų atstovas
Ilona Babachinienė - darželio auklėtoja
Tėvų finansinės ir ūkinės paramos koordinavimo grupės posėdžiai vyksta kiekvieno mėnesio pirmą ketvirtadienį 17.30 val.
Tėvų finansinės ir ūkinės paramos koordinavimo grupės veiklos nuostatai.

Mugių organizavimo grupė
„Mugių organizavimo“ grupė - padeda įdomiau organizuoti darželio renginius, muges ir kitas pramogas. 
Koordinatorius - Milda Bružaitė (auklėtoja.), tel.: 860909396
Nariai:
Lina Pakalniškienė - 4 gr.
Neringa Paukštytė Simonavičė - 5 gr.
Laura Venckūnaitė-Jankevičienė - 2 gr.
Indrė Karbauskienė - 5 gr.
Žiedė Marcinkevičienė - auklėtoja

Išvykų, švenčių organizavimo grupė
„Išvykų, švenčių organizavimo“ grupė - renka įvairesnius bendruomenės žygių ir išvykų maršrutus, juos paįvairina linksmomis pramogomis, rengia šventes. 
Koordinatorius - Edita Kalkienė (muz.vad.), tel.: 867721575 
Nariai:
Giedrius Vaivilavičius - 4 gr.
Saulė Zadlauskienė - 2 gr.
Rasa Povilionienė – 5 gr.
Laura Stainytė-Auškalnienė – 4 gr.
Eglė Cicilionienė - auklėtoja

Aplinkos tvarkymo grupė
„Aplinkos tvarkymo“ grupė - rūpinasi saugios, estetiškos kiemo, grupių aikštelių aplinkos sutvarkymu, organizuoja talkas. 
Koordinatorius - Aurika Razomaitienė (3 gr.), tel.: 86560605

Nariai:
Tautvydas Gurskas - 3 gr.
Mindaugas Merčaitis - 3 gr.
Aušra Vengraitė - 3 gr.
Rasa Povilionienė - 2 gr.
Aivaras Babachinas - 5 gr.
Giedrė Klinauskienė - 2 gr.

Ryšių su visuomene grupė
„Ryšių su visuomene“ grupė - skleidžia gerąją žinią apie Valdorfo pedagogiką ir Valdorfo darželį; rūpinasi straipsniais, literatūros vertimu, reprezentacinėmis priemonėmis. 
Koordinatorius - Jadvyga Raubienė (logopedė), tel.: 861549922

Nariai:
Giedrė Čekavičienė - 3 gr.
Vida Drąsutė - 3 gr.
Rita Brakauskaitė - 1 gr.
Vilma Narkevičienė - 2 gr.
Lina Narvydienė - 5 gr.
Asta Stasiukaitienė - 4 gr.
Šarūnas Jurelė - 3 gr.
Tomas Stasiukaitis - 4 gr.

Remonto grupė
„Remonto“ grupė - kuria vaikų žaidimams ir ugdymui(si) palankią, estetišką, saugią grupių ir kitų patalpų aplinką, organizuoja remonto darbus. 
Koordinatorius - Raisa  Juodeikienė (auklėtoja), tel.: 867708540

Nariai:
Agnė Jefimovienė - pavaduotoja ūkiui
Paulius Dambrauskas - 4 gr.
Marius Semėnas - 4 gr.
Jurgita Čepurnienė - 5 gr.
Mindaugas Medelis - 2 gr.
Viktorija Šimkuvienė - menų pedagogė
Vismantas Vilkelis – 3 gr.

Amatų grupė
„Amatų“ grupė - kviečia išmokti bei išmokyti kitus gražių rankdarbių, amatų; dalyvauti akcijose, mugėse siekiant pritraukti papildomų lėšų į Paramos Valdorfo pedagogikai bendrijos „Šaltinėlis“ fondą. 
Koordinatorius - Rima Tamašauskienė (auklėtoja), tel.: 861514388

Nariai:
Rima Kavaliauskaitė - 2 gr.
Žiedė Marcinkevičienė – auklėtoja
Julija Astrauskienė – 5 gr.
Jurgita Čepurnienė – 5 gr.
Jurgita Gaidė – 2 gr.